Ledelsen hos Cas Cas Gruppen A/S

Hos Cas Cas Gruppen er der kort vej fra tanke til handling

Jane Mahrt

Administrerende direktør og ejer
Driftchef for renovation

Mail: jane@cascasgruppen.dk

Per Bellerby

Per Bellerby

Driftsdirektør og medejer

Mail: per@cascasgruppen.dk
Tel: +45 22 29 35 50

Caspar Mahrt

Økonomidirektør

Mail: caspar@cascasgruppen.dk
Tel: +45 28 29 53 40

Ulrik Grarup Gehrcke

Driftschef 

Mail: ulrik@cascasgruppen.dk
Tel: +45 41 19 80 00

Torben Jacobsen

Revisor

Mail: torben@cascasgruppen.dk
Tel: +45 23 24 34 31

Per Sørensen - Salgschef

Per Sørensen

Salgschef

Mail: ps@cascasgruppen.dk
Tel: +45 41 48 80 00

Jane Larsen

PA for Jane Mahrt

Mail: larsen@cascasgruppen.dk
Tel: +45 70 70 73 10

Pia Houg Lund

PA for Per Bellerby

Mail: pia@cascasgruppen.dk
Tel: +45 81 77 17 44

Toke Thanning

Servicechef 

Mail: toke@cascasgruppen.dk
Tel: +45 81 77 64 68

Yubaraj Ban

Serviceleder - VEST

Mail: yubaraj@cascasgruppen.dk
Tel: +45 41 28 60 00

Lone Darling

Serviceleder - ØST

Mail: lone@cascasgruppen.dk
Tel: +45 20 62 19 27

Thomas Sloth Wolf

Serviceleder - ØST

Mail: thomas@cascasgruppen.dk
Tel: +45 81 77 82 46

Flad ledelsesstruktur

Her er der kort vej fra tanke til handling

Foodrengøring i fødevarevirksomheder

VI hos Cas Cas Gruppen tilbyder professionel rengøring af fødevarevirksomheder. Inden for fødevareproduktionen stilles skrappe krav til rengøringen, og den skal derfor løses perfekt – hver gang. Kvaliteten af rengøringen kan betyde forskellen mellem driftstop og produktion. Derfor er det vigtigt for jeres virksomhed, at I har en rengøringspartner I kan regne med og stole på.

Rengøring og disinfektion

Rengøring af inventar og maskiner skal foretages så hyppigt, som det af hygiejniske grunde er påkrævet. Redskaber, maskiner m.m. skal rengøres, og om nødvendigt, desinficeres mindst én gang hver arbejdsdag. Beholdere skal altid rengøres efter tømning. Foodrengøring udføres altid med varmt vand, effektive og godkendte rengørings midler, samt micro fiber klude. Hos Cas Cas Gruppen A/S tages der altid maksimalt hensyn til miljøet.

Rengøringsplan for virksomheden

Vi hos Cas Cas Gruppen udarbejder, i samarbejde med jer som kunde, en rengøringsplan for hele jeres virksomhed med forskrifter for, hvem der skal gøre rent, hvordan og hvor ofte, og hvordan rengørings kontrollen skal udføres. Udover den daglige rengøring, så hjælper rengøringsplanen med at sikre, at også de periodiske opgaver bliver udført til tiden.

TOP