Tel: +45 70 70 73 10CASCASONLINE

Medarbejdere

Jane Mahrt

Administrerende direktør og ejer
Driftchef for renovation

Mail: jane@cascasgruppen.dk

Caspar Mahrt, økonomidirektør i Cas Cas Gruppen A/S

Caspar Mahrt

Økonomidirektør

Mail: caspar@cascasgruppen.dk
Tel: +45 28 29 53 40

Tanja Carla Rasmussen, direktør i Cas Cas Gruppen A/S

Tanja Carla Rasmussen

Direktør

Mail: tanja@cascasgruppen.dk
Tel: +45 22 62 20 27

Torben Jacobsen

Revisor

Mail: torben@cascasgruppen.dk
Tel: +45 22 62 20 28

Jane Magdaline Larsen

PA for Jane Mahrt

Mail: larsen@cascasgruppen.dk
Tel: +45 70 70 73 10

Malene Damgaard

HR og marketing

Mail: md@cascasgruppen.dk
Tel: +45 31 21 85 13

Michael Højgaard

Kvalitets- & udviklingschef - Food

Mail: mh@cascasgruppen.dk
Tel: +45 81 77 17 45

Lone Darling

Serviceleder - ØST

Mail: lone@cascasgruppen.dk
Tel: +45 20 62 19 27

Cas Cas Gruppens serviceleder på Sjælland, Annbritt Pedersen

Annbritt Pedersen

Serviceleder - ØST

Mail: annbritt@cascasgruppen.dk
Tel: +45 31 71 77 68

Phillip Dyring

Serviceleder - Renovation

Mail: pd@cascasgruppen.dk
Tel: +45 31 26 48 68

Emit Sivro

Tilsynsførende - ØST

Mail: emit@cascasgruppen.dk
Tel: +45 81 88 31 82

Julius Ehis Endurance

Tilsynsførende - FOOD

Mail: julius@cascasgruppen.dk
Tel: +45

Yubaraj Ban

Serviceleder - VEST

Mail: yubaraj@cascasgruppen.dk
Tel: +45 41 28 60 00

Oualid Islam Montasser

Tilsynsførende - VEST

Mail: oim@cascasgruppen.dk
Tel: +45 40 97 98 97

Jimmi Nielsen

Lager- og logistikansvarlig

Mail: lager@cascasgruppen.dk
Tel: +45 31 79 63 16

TOP